KURUMSAL
Hayatımızda en temel ham madde ağaçtır. Günümüzde ise Lamine Ahşap önemli sektörlerin vazgeçilmezleri arasındadır. Mobilya, inşaat, deniz ulaşım araçları, sahne sanatları, spor ve müzik aletleri vb. pek çok sektörde kullanılmaktadır.
Lamine Ahşap, Hammedde, Mobilya, İnşaat, Dış cephe süsleme, hakkında açıklama, fabrika, eskişehir
13609
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-13609,bridge-core-2.2.4,qode-listing-2.0.2,qode-quick-links-2.0,qode-page-transition-enabled,ajax_updown,page_not_loaded,,qode-theme-ver-24.5,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.5.0,vc_responsive
 

MÜŞTERİLERİMİZİN ÖZEL TASARIM İSTEKLERİNE CEVAP VERECEK ŞEKİLDE ÜRETİM YAPIYORUZ

HAKKIMIZDA

Fabrikamız, 1986 Yılında Yönetim Kurulu Başkanımız Sinan Doğutepe tarafından kurulmuştur.
Kuruluş yıllarını iç mekan tasarımları ve uygulamaları ile geçirdik. 1989 yılında Türkiye’nin en modern Organize Sanayi bölgelerinden Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi’nde kendi binamıza taşındık.Yıllar boyunca elde ettiğimiz tecrübe, deneyim ve ekipman ile siz müşterilerimize hizmeti, kaliteyi ve servisi sunmayı gaye edindik.

VİZYONUMUZ

Çağdaş tasarımlarla ülkemizin en büyük lamine ahşap üreticilerinden olmak.

MİSYONUMUZ

Lmine Ahşap ürünlerinde; müşteri hizmetlerini ön plana alarak ortopedik, ergonomik ve ekonomik çözümler ortaya koyan firma olmak…

FABRİKAMIZ

Hayatımızda en temel hammadde ağaçtır. Günümüzde ise Lamine Ahşap önemli sektörlerin vazgeçilmezleri arasındadır. Mobilya, inşaat, deniz ulaşım araçları, sahne sanatları, spor ve müzik aletleri vb. pek çok sektörde kullanılmaktadır.
Çünkü Lamine Ahşap; yüksek frekans teknolojisi ile istenilen formda preslenip üretildiği için dış etmenlerden ( Fiziksel ve Kimyasal ) kolay kolay etkilenmez. Yorulma direnci çok yüksektir., korozyana dayanıklıdır. Zaman aşımıyla formunu kaybetmez.
2000 m2’lik kapalı alanımızda seçkin müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap vermekteyiz. Bütün Lamine Ahşap işlerde teknolojisine uygun şekilde kayın papel kullanmaktayız.